Juraj Halaj, ďakujeme!

Juraj Halaj bude aj v nasledujúcej sezóne trénerom juniorského extraligového tímu. Nie však toho nášho, ale v HK ŠKP Poprad, kde si už v sezóne 2015/2016 vyskúšal post asistenta trénera A-tímu. Päťdesiatdvaročný rodák z Liptovského Mikuláša pod Tatrami pôsobil aj počas hráčskej kariéry (v rokoch 2004 až 2008), pričom sa v sezóne 2005/2006 tešil z titulu vicemajstra Slovenska. „Kamzíci“ vtedy podľahli vo finálovej sérii práve žilinským „vlkom“.

„Na záver môjho pôsobenia v klube MsHKM Žilina patrí poďakovanie vedeniu klubu na čele s Milanom Ladiverom, mojim trénerským kolegom – Tomášovi Klimentovi, Robovi Rehákovi, Maťovi Petnému a, samozrejme, všetkým chalanom, ktorí vytvorili výborný kolektív. V MsHKM boli skvelé podmienky na rozvoj mladých hráčov a na pôsobenie v Žiline mi zostanú pekné spomienky. Bola to pre mňa dobrá skúsenosť,“ rozlúčil sa Juraj Halaj.

„Haluška“, ďakujeme za profesionálny prístup v našom juniorskom i trénerskom tíme a v novom pôsobisku želáme veľa šťastia, vyhratých zápasov a radosti z hokeja. Nech sa ti darí na ľade aj mimo neho!