Blíži sa žilinská edícia „Deti na hokej“

Slovenský zväz ľadového hokeja v spolupráci s klubmi pripravil celonárodnú náborovú akciu s názvom Deti na hokej, ktorá je určená pre chlapcov vo veku od 4 do 9 rokov a dievčatá od 4 do 10 rokov. Na žilinský „zimák“ zavíta podujatie 25. 9. 2022 od 14.00 do 16.00 h.

V rámci náborovej aktivity deti hravou formou okúsia, čo všetko ponúka hokej. Pod vedením profesionálnych trénerov urobia prvé korčuliarske kroky a zistia, že tento šport je stelesnením zábavy, radosti a pozitívnej emócie. Zážitok znásobí bohatý program plný veselých cvičení. Nepochybujeme o tom, že po ich absolvovaní získajú vaše ratolesti zanietenie pre najpopulárnejší šport na Slovensku. Na začiatok deti nemusia vedieť korčuľovať. Stačí im odhodlanie a chuť športovať. O zvyšok sa postarajú skúsení kouči. Deti sa vďaka hokeju naučia zodpovednosti a vytrvalosti. Zistia, ako spolupracovať s rovesníkmi vo väčšom kolektíve a nájdu si nových kamarátov. Šport zároveň poslúži ako vhodný doplnok k vzdelaniu. Vstup na podujatie je bezplatný.

Čo si potrebujete priniesť?

- korčule (možnosť požičať od klubu)

- prilbu (nemusí byť nevyhnutne hokejová, postačí aj lyžiarska alebo cyklistická, taktiež možnosť požičať od klubu)

- rukavice (hokejové alebo aj lyžiarske a zimné)

- chrániče na kolená a lakte (môžu byť aj z in-line korčuľovania)

- teplé oblečenie (ideálne nepremokavé)

Registračný formulár na prihlásenie dieťaťa na podujatie Deti na hokej 2022 nájdete na: https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=rVvl18VXVUylfy_rLrF3KESBNVIPQFNBmtms-tRqbetUQVBIN1JHM1MyNThDUk5JUkNNUE5CRVNJRC4u.

Viac informácii získate na t. č.: 0904 908 719 (Martin Petný).